Telefon

+420 724 556 760

E-mail

magicka.aromaterapie@gmail.com

Otevírací doba

Dle dohody

Už jen žít deset minut denně v souladu se svým snem představuje pokrok. —  Paulo Coelho

Cesta za snem vede různými oklikami a přes mnohé mosty, než zjistíme, co vlastně náš sen opravdu je a jak jej realizovat. To je i můj příběh. Dovolte mi, abych se stručně představila.

Již od útlého mládí jsem se pohybovala v prostředí blízkému přírodě. Ať už to bylo jezdectví, kterému jsem se intenzivně věnovala, nebo počátky pěstitelských počinů na zahradě domu, kde jsem vyrůstala. Životní cesta mě vedla i přes umělecké pokusy v rámci studia fotografie, ale i do temnějších koutů duše a vyrovnáváním se s určitými oblastmi života, ať už je krásný a lehký jak peříčko, nebo smutný a plný strachů. Útěchu a terapii jsem nalézala v tvorbě, ne však čistě umělecké, ale spíše rukodělné. Od šití vlastního oblečení, přes výrobu kosmetiky, pěstování bylin a jejich zpracování. Speciální místo v mém životě měla vždy i hudba, které se stále věnuji.

Osobní trampoty mne mimo jiné zavedly i k sebe-objevování, začala jsem se intenzivně zabývat osobním rozvojem, jógou, studiem tarotu a hermetických věd, kde mi byla nejlepší parťačkou má babička. Najednou se přede mnou otevřela cesta, díky které jsem objevila širokou krajinu uvnitř sebe, ale i daleké krajiny naší matičky Země. Procestovala jsem dalekou Asii, ale například i Kubu, nebo kouzelný Island, který navždy zůstane mou součástí.

Profesně jsem si oťukávala různé obory, od brigád v oblasti gastronomie, péče a zvířata a hlídání dětí, až po roky pracující v on-line marketingu. Postupně jsem však došla k poznání, že potřebuji realizovat své koníčky a vášeň i v profesním životě.

Všechny tyto zkušenosti, které přineslo mládí, vedly až sem. Do této chvíle, kdy žiji naplno svůj sen. S partnerem jsme založili přírodní zahradu v krásné krajině Českomoravské Vysočiny, kde můžeme pěstovat vlastní byliny a plodiny, ale máme i bezpečné místo pro vychovávání naší dcery.

Láska k přírodě a zájem o osobní rozvoj mne přivedl ke studiu aromaterapie, masážím a přidruženým metodám péče o tělo a očistnému vykuřování.

V neposlední řadě se již mnoho let věnuji soukromému studiu historie, ze které čerpám inspiraci pro tvorbu ve svém oboru. Experimentální religionistika a antropologie je mi koníčkem, ale dávají mi i pocit napojení na kořeny, ať už rodové, či historické. Inspiruji se dávnými kulty nesoucí prvky šamanismu a čerpám z nich prastarou moudrost i informace pro tvorbu rituálů kola roku, svatebních rituálů i rituálů posledního rozloučení.

Mé aktivity se ustálily na činnostech, které se vzájemně doplňují a tvoří tak ucelený životní styl, který mi umožňuje rozvíjet se na osobní rovině, nebo poskytnou péči druhým.

Mezi mé osobní aktivity patří:

 • Permakulturní zahradničení a zpracovávání plodin
 • Výroba vykuřovacích směsí s smotků z vlastních bylin
 • Aromaterapie v denním životě, výroba parfémů a kosmetických produktů
 • Tvorba rituálů pro přátele i veřejnost a provádění jimi
 • Péče o rodinu a prozkoumávání koutů naší krásné země
 • Osobní rozvoj, péče o duševní zdraví
 • Hudební improvizace, intuitivní zpěv, hra a různé hudební nástroje včetně šamanského bubnu, fléten a pod
 • Vzdělávání v oboru a neustálé rozšiřování obzorů a znalostí se zaměřením na ženské zdraví
 • Oděvní tvorba

Odborné vzdělání

 • Zájmové mnohaleté studium fytoterapie a botaniky v rámci různých vzdělávacích skupin
 • Studium a rituální praxe v rámci luzs.cz
 • Kurz pánevního dna a ženské sexuality s Michaelou Olivií Cusanovou
 • Kurz Šamanského putování, základní kurz, Peter White Wolf Six – whitewolfsix.sk
 • Odborný aromaterapeut – Asociace českých aromaterapeutů, mezinárodní akreditace IFPA
 • Sportovní a rekondiční masér, akreditovaný kurz, Zázraky duše s.r.o.

Na profesní úrovni nabízím služby v oblasti aromaterapie, konzultace témat těla i duše, masáže, fytoterapii a péči o ženské zdraví, nebo osobní rituály s prvky rituální magie, aromaterapie, šamanismu a hudby. Více se dočtete v rubrice Služby

Úvodní konzultace je zdarma. Probereme Vaše téma, jaká péče pro Vás bude ta pravá a termín. Více zde

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo toužíte po jemné péči, neváhejte mne kontaktovat.
Vaše Anna Mothejlová